آژانس مسافرتی و جهانگردی آلما، برگزار كننده تورهاي داخلي و خارجي، فعالیت خود را از سال 1388 در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت مسافرتی و جهانگردی آغاز نمود. این آژانس با داشتن اطلاعاتی کامل در زمینه انواع تورهای مسافرتی، با مدیریت حرفه ای و اصولی، پرسنل کار آزموده و متعهد، راهنمایان حرفه ای و در نهایت انجام تمامی تعهدات نسبت به مسافرین عزیز با رعایت اصل مشتری مداری باعث جذب روز افزون تقاضا جهت استفاده از تورهای آژانس مسافرتی و جهانگردی آلما گردیده است. آژانس مسافرتی و جهانگردی آلما،دارای پروانه بهره برداری از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان بوده و با تخصص در برگزاری تورهای مختلف داخلی و خارجی، آمادگی لازم جهت طراحی تور برای گروههای مختلف بر طبق نیاز مشتریان را دارد .

"If travel is most rewarding when it surprises, then Iran might be the most rewarding and a fascinating destination on Earth" Alma Tour and Travel agency is very pleased to accept tourists from all over the world. We do our best to offer tourism services to you (honored guests) we say and receive so warmly welcome to everybody from all over the world

 

The introduction of citie

 
چگونه گواهینامه رانندگی بین المللی بگیریم؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 18 مهر 1394 ساعت 14:49

 

چگونه گواهینامه رانندگی بین المللی بگیریم؟

 

زمانی که در کشوری خارجی برای کار یا تفریح اقامت دارید، گاهی ترجیح می دهید که از وسیله نقلیه شخصی استفاده نمایید. مخصوصا زمانی که تعداد همراهانتان زیاد است و یا می خواهید به خارج از شهر بروید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که شهری را نمی شناسید و یا نخستین بار است که به جایی سفر می کنید، از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایید. زیرا در مجموع صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد بود.

  1. در غیر این صورت می توانید از گواهینامه رانندگی بین المللی استفاده نمایید. در اکثر شهرهای توریستی، می توانید موسسات کرایه اتومبیل پیدا کنید که با ارائه گواهینامه بین المللی، خودرو در اختیار شما قرار می دهند.

در ایران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، مجری صدور گواهینامه رانندگی بین المللی است و این گواهینامه را صرفا در اختیار کسانی قرار می دهد که دارای گواهینامه معتبر ایران باشند.

گواهینامه بین المللی به دو فرم یکساله و سه ساله صادر می گردد و در در بیش از 100 کشور جهان معتبر می باشد. در برخی از کشورها مانند امارات، آمریکا و برخی کشورهای اروپایی، همراه داشتن اصل گواهینامه الزامی است.

شرایط دربافت گواهینامه رانندگی بین المللی عبارتست از:
-گواهینامه رانندگی معتبر جمهوری اسلامی ایران با اعتبار حداقل یک ماه و یک روز، برای دریافت گواهی نامه بین المللی یک ساله
- گواهینامه رانندگی معتبر جمهوری اسلامی ایران با اعتبار حداقل سه سال، برای دریافت گواهی نامه بین المللی سه ساله
- یک قطعه عکس تمام رخ 3x4 (با حجاب اسلامی برای بانوان)
- ارائه گواهینامه رانندگی بین المللی قبلی (در صورت معتبر بودن)
- ارائه اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه
- تکمیل فرم درخواست ( فارسی و لاتین - تاریخ تولد لاتین باید به میلادی درج گردد)
- پرداخت مبلغ 642،000 ریال بابت هر جلد گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله
- پرداخت مبلغ 764،000 ریال بابت هر جلد گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله همراه با مجوز رانندگی موتور سیکلت
- پرداخت مبلغ 2،038،000 ریال بابت هر جلد گواهینامه رانندگی بین المللی سه ساله

جهت اطلاع از لیست کشورهایی که گواهینامه رانندگی بین المللی مورد تایید آنهاست، با شماره 88500209 و 88500209 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به آدرس: http://tac.org.ir/ نسبت به دریافت آنلاین گواهینامه بین المللی اقدام نمایید.